Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
plastyka powiek gdańsk

Plastyka powiek Gdańsk, jej cena – czy warto się na nią zdecydować?

Opadające powieki, podkrążone oczy czy też problemy z prawidłowym widzeniem – z całą pewnością każdy z tych powodów jest dobry, by podjąć decyzję o wykonaniu zabiegu, jakim jest plastyka powiek. Dla jednych osób tego typu korekcja ma na celu poprawić wygląd, z kolei dla innych jest ona jedynym sposobem na to, by poprawić funkcjonalność układu wzroku. Tego typu zabieg określany jest inaczej jako blefaroplastyka i objąć może ona powieki górne, jak również i powieki dolne. Jeżeli w grę wchodzi operacja, jaką jest plastyka powiek, to jest ona jedną z najczęściej wybieranych wśród klientów w miejscowości Gdańsk, w renomowanej klinice. Plastyka powiek to zabieg, który w chirurgii plastycznej cieszy się tak dużym powodzeniem, szczególnie wśród kobiet, bowiem dzięki niemu właśnie możliwa jest korekta tego, co dla wielu pań stanowi ogromny problem i duży kompleks. Nadmiar skóry, który należy usunąć, jak wspomnieliśmy wpływa i na wygląd i na funkcjonalność narządu wzroku, ale tylko wtedy, gdy wykonuje go profesjonalny chirurg, posiadający wiedzę i doświadczenie w tym właśnie zakresie. Korekcja powiek, inaczej określana jako plastyka powiek, to jak najbardziej godne uwagi rozwiązanie, które jest w stanie zadowolić absolutnie wiele osób.

Piękny wygląd oczu bez względu na wiek czyli o plastyce powiek słów kilka

W kontakcie z innym człowiekiem, zawsze zwracamy uwagę na oczy. Są one bowiem takim elementem na twarzy, który przykuwa całą uwagę. Nie bez powodu mówi się, iż oczy są zwierciadłem duszy. Są tacy, którzy potrafią zakochać się w tych pięknych zielonych czy brązowych oczach od pierwszego spojrzenia. Wraz jednak z upływem czasu, tak jak starzeje się skóra na ciele, tak również i dużym problemem stają się powieki. Te opadają, co znacząco wpływa i na wygląd, na bycie pewnym siebie, na widoczny upływ czasu. Taki opadający nadmiar skóry powiek jest ogromnym problemem i dodaje on lat, zmienia kontur, sprawia, że twarz wygląda na wiecznie zmęczoną i dużo starszą. Ponadto, w bardzo wielu przypadkach taki problem zaburza prawidłowe widzenie, co związane jest już z dysfunkcją narządu wzroku. W każdym takim przypadku plastyka powiek w Gdańsku może okazać się bardzo dobrym wyborem absolutnie dla każdego, kto pragnie zmienić swój wygląd, jak również i jakość swojego życia. Podczas zabiegu blefaroplastyki, gdzie dochodzi do korekty powiek, można uzyskać zupełnie nowy wygląd oczu, jednocześnie zmieniając cały wygląd twarzy. Czy powrót do sprawności jest długotrwały? Czy cała procedura jest skomplikowana? Absolutnie nie, dlatego też warto postawić na zmiany, w celu przywrócenia zupełnie nowej jakości życia.

plastyka powiek w Gdaśku

Plastyka powiek – co to jest?

Plastyka powiek, określana jako blefaroplastyka, to zabieg chirurgiczny, który najczęściej przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na nacięciu i wycięciu nadmiaru skóry, tak, aby pozbyć się efektu jej opadania. Można wykonać plastykę zarówno plastykę powiek górnych i dolnych. W przypadku powieki górnej usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej, która znacząco wpływa na widzenie, ale również i można zdecydować się na plastykę powiek dolnych i w tym przypadku ma to przede wszystkim wpływ na częściową likwidację worków pod oczami oraz bardziej atrakcyjny wygląd. Istotne znaczenie ma tutaj centrum zdrowia, w którym przyjmuje specjalista chirurgii plastycznej, realizujący usługi w obrębie okolic oczu, w tym właśnie powiek górnych oraz powiek dolnych. Profesjonalna placówka jest w stanie stanąć na wysokości zadania, aby taki lifting okolic oczu zapewnił pacjentom zupełnie nową jakość życia. Obrzęki, wiotkość, obecność przepuklin tłuszczowych – to wszystko jest ogromnym problemem, zarówno w aspekcie wizualnym, jak również i funkcjonalnym dla narządu wzroku. Centrum Gdańsk, to bez wątpienia doskonałe miejsce, które jest w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi, jakimi jest plastyka powiek, ale i nie tylko.

Kiedy zdecydować się na zabieg plastyki powiek?

Od kiedy plastyka powiek w Gdańsku stała się bardziej popularna i modna, coraz więcej osób decyduje się na nią postawić. Taki bowiem rodzaj zabiegu wpływa znacząco na poprawę atrakcyjności, na odjęcie sobie lat, na pozbycie się oznak starzenia się, ciągłego uczucia zmęczenia i smutku. Opcja taka wybierana jest przede wszystkim przez kobiety, które zdecydowanie większą wagę przywiązują do wyglądu i pragną mimo upływu lat, wciąż wyglądać młodo, pięknie i kobieco. Panie szczególnie zwracają uwagę na swój wygląd. Każda zmarszczka, cienka skóra, wiotkość, przebarwienia i inne zmiany, są dla pań ogromnym problemem. Jeśli w grę wchodzi plastyka powiek, jest to idealny sposób na to, aby wydłużać okres młodości, ale i doskonałe samopoczucie na lata. Należy jednak zdać sobie sprawę z tego, iż w wielu przypadkach nie chodzi tylko o sam wygląd, ale właśnie o to, że opadające powieki zawężają pole widzenia. Mogą więc one powodować zaburzenia widzenia, stąd też w takich przypadkach jest to problem natury zdrowotnej.

plastyka powiek czy warto sie na nia zdecydowac

Wiele pań obawia się takich operacji. Każdy zabieg plastyczny traktują, jako dużą ingerencję w organizm, a ponadto stresuje ich okres rekonwalescencji. Czy jest się jednak czego tutaj bać? Absolutnie nie! Wystarczy 7-10 dni, aby zdjąć szwy i od razu niemal cieszyć się pięknym wyglądem, doskonałym samopoczuciem, poprawnym widzeniem. Czy są jakieś przeciwskazania? Na pewno sauna, zbyt aktywny styl życia i stosowanie co niektórych kosmetyków. Istotne tylko znaczenie ma wykonanie serii badań, jakie pacjentka musi przedstawić swojemu lekarzowi. Co odgrywa więc ważną rolę? Na pewno kluczowe znaczenie ma morfologia, ale i istotną rolę odgrywa również i sprawdzenie innych istotnych elementów, w tym: kreatynina, potas, glukoza czy też wirusowe zapalenie wątroby typu b. Jeśli w grę wchodzi plastyka powiek Gdańsk, wstępne badania odgrywają niezwykle ważną rolę, bowiem to na ich podstawie lekarz może klasyfikować pacjenta już konkretnie do zabiegu korekty powiek.

Jaka jest cena plastyki powiek?

Czy cena plastyki powiek w Gdańsku pozwala na wykonanie takiej formy zabiegu każdemu? Z pewnością zabieg ten nie należy do najtańszych i nie zawsze wydaje się, iż kogoś może na niego stać, to jednak dla poprawy wyglądu i komfortu życia, wielu ludzi jest w stanie zrezygnować z przyjemności, aby tylko móc na taką formę zabiegu postawić.

Cena zabiegu uzależniona od rodzaju plastyki powiek

W dużej mierze cena plastyki powiek w Gdańsku uzależniona jest od tego, z jakim problemem zmaga się pacjent i jakiego obszaru ma taki zabieg dotyczyć. Inne bowiem są koszta samej plastyki powiek górnych, a inne, gdy w grę wchodzi plastyka powiek górnych wraz z usunięciem tłuszczu oczodołowego. Inna jest także cena plastyki powiek dolnych z usunięciem takiego właśnie tłuszczu. Ponadto, kliniki wykonujące tego typu zabiegi, oferują również w przestępnych cenach między innymi zabiegi dotyczące odwinięcia czy też podwinięcia powieki czy brow lift. W każdym przypadku należy wybrać się na konsultację, by z pomocą specjalisty podjąć odpowiednie działania i wykonać taką formę zabiegu, która pozwoli uzyskać pożądany efekt.

Jesteśmy pewni, iż plastyka powiek w Gdańsku w salonie optycznym Dobry Wzrok, to jak najbardziej warta uwagi opcja dla tych wszystkich osób, które pragną zmiany wyglądu czy poprawy widzenia. Jeden zabieg może odmienić życie wielu ludziom. Operacja powiek górnych i dolnych, to jak najbardziej godna uwagi opcja, która, która jako zabieg chirurgiczny, jest w stanie zadowolić absolutnie wszystkich pacjentów.

Plastyka powiek Gdańsk

Jeśli rozważasz plastykę powiek w Gdańsku, będziesz chciał skonsultować się z certyfikowanym chirurgiem plastycznym, aby omówić swoje opcje. Plastyka powiek może dotyczyć górnej lub dolnej powieki i może zapewnić bardziej młodzieńczy wygląd poprzez redukcję zmarszczek i zwiotczałej skóry. Operacja jest zazwyczaj wykonywana jako zabieg ambulatoryjny, a czas rekonwalescencji jest zazwyczaj dość krótki. Jeśli jesteś zainteresowany plastyką powiek, skontaktuj się z certyfikowanym chirurgiem plastycznym w Gdańsku, aby dowiedzieć się więcej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą plastyki powiek w klinice Dobry Wzrok w Gdańsku. Umów się do specjalisty.

Sprawdź cenę plastyki powiek już teraz!