Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
plastyka powiek gdańsk

Plastyka powiek, jej cena – czy warto się na nią zdecydować?

Opadające powieki, podkrążone oczy czy też problemy z prawidłowym widzeniem – z całą pewnością każdy z tych powodów jest dobry, by podjąć decyzję o wykonaniu zabiegu, jakim jest plastyka powiek. Dla jednych osób tego typu korekcja ma na celu poprawić wygląd, z kolei dla innych jest ona jedynym sposobem na to, by poprawić funkcjonalność układu wzroku. Tego typu zabieg określany jest inaczej jako blepharoplastyka i objąć może ona powieki górne, jak również i powieki dolne.

Piękny wygląd oczu bez względu na wiek czyli o plastyce powiek słów kilka

W kontakcie z innym człowiekiem, zawsze zwracamy uwagę na oczy. Są one bowiem takim elementem na twarzy, który przykuwa całą uwagę. Nie bez powodu mówi się, iż oczy są zwierciadłem duszy. Są tacy, którzy potrafią zakochać się w tych pięknych zielonych czy brązowych oczach od pierwszego spojrzenia. Wraz jednak z upływem czasu, tak jak starzeje się skóra na ciele, tak również i dużym problemem stają się powieki. Te opadają, co znacząco wpływa i na wygląd, na bycie pewnym siebie, na widoczny upływ czasu. Takie opadające powieki dodają bowiem lat, sprawiają, że twarz wygląda na wiecznie zmęczoną i dużo starszą. Ponadto, w bardzo wielu przypadkach taki problem zaburza prawidłowe widzenie, co związane jest już z dysfunkcją narządu wzroku. W każdym takim przypadku plastyka powiek w Gdańsku może okazać się bardzo dobrym wyborem absolutnie dla każdego, kto pragnie zmienić swój wygląd, jak również i jakość swojego życia.

plastyka powiek czy warto sie na nia zdecydowac

Plastyka powiek – co to jest?

Plastyka powiek, określana jako blepharoplastyka, to zabieg chirurgiczny, który najczęściej przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na nacięciu skóry i wycięciu jej nadmiaru, tak, aby pozbyć się efektu jej opadania. Można wykonać plastykę zarówno powieki górnej i w tym przypadku usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej, która znacząco wpływa na widzenie, ale również i można zdecydować się na plastykę powiek dolnych i w tym przypadku ma to przede wszystkim wpływ na częściową likwidację worków pod oczami oraz bardziej atrakcyjny wygląd.

Kiedy zdecydować się na zabieg plastyki powiek?

Od kiedy plastyka powiek w Gdańsku stała się bardziej popularna i modna, coraz więcej osób decyduje się na nią postawić. Taki bowiem rodzaj zabiegu wpływa znacząco na poprawę atrakcyjności, na odjęcie sobie lat, na pozbycie się oznak starzenia się, ciągłego uczucia zmęczenia i smutku. Opcja taka wybierana jest przede wszystkim przez kobiety, które zdecydowanie większą wagę przywiązują do wyglądu i pragną mimo upływu lat, wciąż wyglądać młodo, pięknie i kobieco. Należy jednak zdać sobie sprawę z tego, iż w wielu przypadkach nie chodzi tylko o sam wygląd, ale właśnie o to, że opadające powieki zawężają pole widzenia. Mogą więc one powodować zaburzenia widzenia, stąd też w takich przypadkach jest to problem natury zdrowotnej.

JAKA JEST CENA PLASTYKI POWIEK?

Czy cena plastyki powiek w Gdańsku pozwala na wykonanie takiej formy zabiegu każdemu? Z pewnością zabieg ten nie należy do najtańszych i nie zawsze wydaje się, iż kogoś może na niego stać, to jednak dla poprawy wyglądu i komfortu życia, wielu ludzi jest w stanie zrezygnować z przyjemności, aby tylko móc na taką formę zabiegu postawić.

plastyka powiek cena

Cena zabiegu uzależniona od rodzaju plastyki powiek

W dużej mierze cena plastyki powiek w Gdańsku uzależniona jest od tego, z jakim problemem zmaga się pacjent i jakiego obszaru ma taki zabieg dotyczyć. Inne bowiem są koszta samej plastyki powiek górnych, a inne, gdy w grę wchodzi plastyka powiek górnych wraz z usunięciem tłuszczu oczodołowego. Inna jest także cena plastyki powiek dolnych z usunięciem takiego właśnie tłuszczu. Ponadto, kliniki wykonujące tego typu zabiegi, oferują również w przestępnych cenach między innymi zabiegi dotyczące odwinięcia czy też podwinięcia powieki czy brow lift. W każdym przypadku należy wybrać się na konsultację, by z pomocą specjalisty podjąć odpowiednie działania i wykonać taką formę zabiegu, która pozwoli uzyskać pożądany efekt.

Jesteśmy pewni, iż plastyka powiek w Gdańsku w salonie optycznym Dobry Wzrok, to jak najbardziej warta uwagi opcja dla tych wszystkich osób, które pragną zmiany wyglądu czy poprawy widzenia. Jeden zabieg może odmienić życie wielu ludziom.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą plastyki powiek w klinice Dobry Wzrok w Gdańsku. Umów się do specjalisty.

Sprawdź cenę plastyki powiek już teraz!