Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Lekarze

Lek. med. Anna Murawska

Lek. med. Anna Murawska

Lek. Med. Anna Murawska jest specjalistą w dziedzinie okulistyki, zaangażowaną w wykonywanie zabiegów okulistycznych oraz w obrazową diagnostykę okulistyczną.

Wykonuje badania diagnostyczne oczu, takie jak angiografia fluoresceinowa (AFL), optyczna koherentna tomografia siatkówki centralnej i tarczy nerwu wzrokowego (OCT i angioOCT), zabiegi laseroterapii siatkówki, w tym laseroterapia mikropulsowa (MPLT), zabiegi laseroterapii p/jaskrowej (SLT, MLT) oraz zabiegi laserem YAG.

Lek. Anna Murawska ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2008 roku. Roczny staż podyplomowy odbyła w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Przez następne sześć lat pracowała jako lekarz rezydent w Katedrze i Klinice Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego specjalizując się w dziedzinie okulistyki. W 2016 r. zdobyła tytuł specjalisty okulistyki i rozpoczęła IV letnie Dzienne Studia Doktoranckie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie jest doktorantką w Zakładzie Immunobiologii i Mikrobiologii Środowiska GUMed i jest w trakcie pisania pracy doktorskiej pt. „Czynniki ryzyka oraz ich wartość prognostyczna w ocenie rozwoju zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem (AMD)”. Od wielu lat należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

W Poradni Okulistycznej Dobry Wzrok w Gdańsku pracuje od 2017 roku.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą córki Wandzi. Lubi aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

    Lek. med. Murawska Anna

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: DOBRY WZROK SP Z O. O. z siedzibą: 80-402 Gdańsk, ul. Kliniczna 1B/2 NIP: 9571050390