Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Lekarze

dr n. med. Anna Murawska

dr n. med. Anna Murawska

Dr n. med Anna Murawska jest specjalistą w dziedzinie okulistyki, zaangażowaną w wykonywanie zabiegów okulistycznych oraz w obrazową diagnostykę okulistyczną.
Wykonuje badania diagnostyczne oczu, takie jak angiografia fluoresceinowa (AFL), optyczna koherentna tomografia siatkówki centralnej i tarczy nerwu wzrokowego (OCT i angioOCT), zabiegi laseroterapii siatkówki, w tym laseroterapia mikropulsowa (MPLT), zabiegi laseroterapii p/jaskrowej (SLT, MLT) oraz zabiegi laserem YAG.

Dr n. med Anna Murawska ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2008 r. Roczny staż podyplomowy odbyła w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Przez następne lata pracowała jako lekarz rezydent w Katedrze i Klinice Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego specjalizując się w dziedzinie okulistyki. W 2016 r. zdobyła tytuł specjalisty okulistyki i rozpoczęła Dzienne Studia Doktoranckie w Zakładzie Immunobiologii i Mikrobiologii Środowiska Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2022 r. ukończyła studia doktoranckie, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych, broniąc pracy doktorskiej pt. ,,Czynniki ryzyka oraz ich wartość prognostyczna w ocenie rozwoju zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD)’’. Od wielu lat aktywnie prowadzi zajęcia dydaktyczne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

W Poradni Okulistycznej Dobry Wzrok w Gdańsku pracuje od 2017 roku.
Prywatnie jest szczęśliwą mamą córki Wandy i syna Tymoteusza. Lubi aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

    Lek. med. Murawska Anna

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: DOBRY WZROK SP Z O. O. z siedzibą: 80-402 Gdańsk, ul. Kliniczna 1B/2 NIP: 9571050390