Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Lekarze

dr n. med. Anna Jurska-Jaśko

dr n. med. Anna Jurska-Jaśko

Zaangażowana w wykonywanie zabiegów okulistycznych oraz w obrazową diagnostykę okulistyczną. Zajmuje się kompleksową opieką nad pacjentami z retinopatią cukrzycową oraz chorobami siatkówki centralnej.

Dr n. med. Anna Jurska-Jaśko jest specjalistą w dziedzinie okulistyki, zaangażowaną w wykonywanie zabiegów okulistycznych oraz w obrazową diagnostykę okulistyczną.

Zajmuje się kompleksową opieką nad pacjentami z retinopatią cukrzycową oraz chorobami siatkówki centralnej, między innymi ze zwyrodnieniem plamki związanym z wiekiem (AMD), czy cukrzycowym obrzękiem plamki (DME).

Wykonuje badania diagnostyczne oczu, takie jak angiografia fluoresceinowa (AFL), optyczna koherentna tomografia siatkówki centralnej i tarczy nerwu wzrokowego (OCT), jak również zabiegi laseroterapii siatkówki.

Podaje iniekcje doszklistkowe, czyli zastrzyki do komory ciała szklistego oka, różnorodnych leków (na przykład preparatów anty-VEGF, steroidów).

Wykonuje także wiele zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej powiek, usuwania zmian skórnych powiek, gradówek.

Dr Anna Jurska-Jaśko ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2003 roku. Roczny staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Specjalistycznym Św. Wojciecha Adalberta w Gdańsku-Zaspie. Przez następne sześć lat swojej kariery zawodowej pracowała jako rezydent w Klinice Chorób Oczu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, specjalizując się w dziedzinie okulistyki. Jednocześnie uczestniczyła w Dziennych Studiach Doktoranckich Akademii Medycznej w Gdańsku oraz była doktorantką w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2007 roku została wyróżniona Nagrodą Naukową Zespołową I-go Stopnia Rektora Akademii Medycznej w Gdańsku. Dwa lata później praca jej została uwieńczona uzyskaniem stopnia doktora nauk medycznych. Od wielu lat należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. W 2011 roku Anna Jurska-Jaśko uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

W Poradni Okulistycznej Dobry Wzrok w Gdańsku pracuje od 2010 roku.

    Dr n. med. Anna Jurska-Jaśko

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: DOBRY WZROK SP Z O. O. z siedzibą: 80-402 Gdańsk, ul. Kliniczna 1B/2 NIP: 9571050390