Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Plastyka powiek górnych i dolnych

Plastyka powiek górnych i dolnych

Wiecznie zmęczone oczy, przedwcześnie pojawiające się na twarzy zmarszczki, a do tego nieestetyczne worki, które dodają lat. Ponadto, kłopoty z prawidłowym funkcjonowaniem narządu wzroku, który wpływa na nieprawidłowe widzenie. Problemy te mogą być związane z naszymi powiekami, dlatego też coraz częściej wykorzystywanym sposobem radzenia sobie z takimi defektami jest blepharoplastyka, a więc korekcja powiek.

Zabieg plastyki powiek

Na taki rodzaj zabiegu decyduje się coraz większy odsetek osób, szczególnie kobiet. Dzięki plastyce, czy to powiek górnych czy dolnych, można znacząco zwiększyć komfort życia, codziennego funkcjonowania, jak również i samego wyglądu. Plastyka powiek daje możliwość nadania twarzy zdecydowanie młodszego wyglądu, ale i lepszego widzenia. Dzięki takiej formie zabiegu, można pozbyć się wiecznie podkrążonych oczu, opadających powiek czy problemów z widzeniem. Jeden zabieg może znacząco zmienić życie danej osoby, pozwalając uzyskać komfort psychiczny, bardziej atrakcyjny wygląd, a ponadto i codziennie funkcjonowanie.

Rodzaje plastyki powiek

zabieg plastyki powiek

Decydując się na zabieg, jakim jest plastyka powiek, w zależności od problemu z jakim zmaga się dana osoba, taki też rodzaj zabiegu może być przeprowadzony. I tak w naszej ofercie usług w tej kategorii znajduje się:

  • plastyka powiek górnych – usunięty zostaje nadmiar tkanki tłuszczowej, co znacząco wpływa na poprawę widzenia. Opadająca bowiem powieka powoduje kłopoty ze wzrokiem, dlatego też taka korekta jest niezbędna przede wszystkim dla poprawy zdrowia i codziennego funkcjonowania
  • plastyka powiek dolnych – usunięte zostają tutaj przede wszystkim worki pod oczami, co znacząco wpływa na bardziej atrakcyjny wygląd, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i komfort psychiczny.
  • odwinięcie powieki – taki zabieg ma na celu pozbycie się dyskomfortu, a często i bólu, bowiem zwiotczała skóra powoduje występowanie łzawienia, a także zwiększa ryzyko zapalenia spojówek i chorób rogówki. Problem ten dotyczy przeważnie osób starszych
  • podwinięcie powieki – taki zabieg ma za zadanie uporać się z problemami w obrębie narządu wzroku. W wyniku podwinięcia, rzęsy drażnią rogówkę, co sprawia, że pojawia się ból, zaczerwienienie i łzawienie. Jeśli problem nie jest leczony, stan taki może doprowadzić do problemów z prawidłowym widzeniem.

Kiedy należy zgłosić się na konsultację w sprawie korekty powiek?

Często występujące problemy wydają nam się niemożliwe do rozwiązania i tak zazwyczaj jest w przypadku problemów z powiekami. Nic bardziej mylnego. Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby móc zaradzić każdemu, kto boryka się z bólem, dyskomfortem lub nieestetycznym wyglądem. Kiedy więc należy zareagować? Jakie są objawy, które mogą świadczyć o tym, że taka plastyka powiek będzie wartą wyboru opcją? Na pewno zawsze wtedy, gdy pod oczami pojawiają się worki i zasinienia, gdy skóra na powiekach jest wiotka i opada, gdy na górnej powiece znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej, a także wtedy, gdy widoczne jest mocne opadanie powieki, jakie wpływa na prawidłowe widzenie, w związku z ograniczonym polem widzenia.

Ile kosztuje zabieg plastyki powiek?

Ceny zabiegu plastyki powiek uzależnione są przede wszystkim od problemu, z jakim dany pacjent się zmaga. Wszelkie informację na temat cen można uzyskać telefonicznie lub sprawdzając pod zakładką cennik na naszej stronie.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

W naszej klinice pracują lekarze, którzy świadcząc szeroki wachlarz usług z zakresu okulistyki i medycyny estetycznej, w tym właśnie korekty powiek górnych i dolnych. Realizując swoje zadania, starają się sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom odbiorców. 

Wykonując zabiegi plastyki powiek, indywidualnie podchodzimy do każdego z pacjentów, tak, aby móc zagwarantować im odpowiednią jakość usług. Dobrze wykonany to zabieg, to przede wszystkim gwarancja zadowolenia i satysfakcji wszystkich pacjentów. 

Zapewniamy gwarancję atrakcyjnych cen, jak również i stosunkowo krótkie terminy realizacji zabiegów. W ramach świadczonych usług, dysponujemy kadrą wykwalifikowanych pracowników, jak również i posiadamy niezbędny sprzęt do realizacji wykonywanych zabiegów. W naszej klinice staramy się zapewnić dogodne warunki na każdej płaszczyźnie, dbając o dobro klientów decydujących się na określone zabiegi, w tym plastykę powiek. 

Doskonale wiemy, jak istotny dla wielu osób jest atrakcyjny wygląd, młodo prezentująca się twarz, promienna cera i jak najmniejsze oznaki starzenia się ciała. Zdajemy sobie sprawę również i z tego, jak ważne jest dobre widzenie, dzięki prawidłowo działającemu narządowi wzroku. 

Z naszą pomocą, plastyka powiek stanowić może odpowiednią formę zabiegu dla każdego z Państwa, kto z takimi właśnie problemami ma do czynienia. Powierzając nam swój problem, wykonamy usługę w taki sposób, aby i wpłynąć na aspekt estetyczny i na prawidłowo pracujący zmysł wzroku. 

Plastyka powiek Powieki górne plus znieczulenie miejscowe od 3500 PLN
Powieki dolne z usunięciem tłuszczu oczodołowego ze znieczuleniem miejscowym od 4500 PLN
Powieki górne plus powieki dolne z usunięciem tłuszczu oczodołowego od 8000 PLN
Konsultacja przed zabiegiem 200 PLN
Zdjęcie szwów bezpłatnie
Każda kolejna wizyta 200 PLN
Zadzwoń i zaproponuj termin wizyty(+48) 58 573-73-77