Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Plastyka powiek górnych i dolnych

Plastyka powiek górnych i dolnych

Wiecznie zmęczone oczy, przedwcześnie pojawiające się na twarzy zmarszczki, a do tego nieestetyczne worki, które dodają lat. Ponadto, kłopoty z prawidłowym funkcjonowaniem narządu wzroku, który wpływa na nieprawidłowe widzenie. Problemy te mogą być związane z naszymi powiekami, dlatego też coraz częściej wykorzystywanym sposobem radzenia sobie z takimi defektami jest blepharoplastyka, a więc korekcja powiek.

Zabieg plastyki powiek

Na taki rodzaj zabiegu decyduje się coraz większy odsetek osób, szczególnie kobiet. Dzięki plastyce, czy to powiek górnych czy dolnych, można znacząco zwiększyć komfort życia, codziennego funkcjonowania, jak również i samego wyglądu. Plastyka powiek daje możliwość nadania twarzy zdecydowanie młodszego wyglądu, ale i lepszego widzenia. Dzięki takiej formie zabiegu, można pozbyć się wiecznie podkrążonych oczu, opadających powiek czy problemów z widzeniem. Jeden zabieg może znacząco zmienić życie danej osoby, pozwalając uzyskać komfort psychiczny, bardziej atrakcyjny wygląd, a ponadto i codziennie funkcjonowanie.

Rodzaje plastyki powiek

zabieg plastyki powiek

Decydując się na zabieg, jakim jest plastyka powiek, w zależności od problemu z jakim zmaga się dana osoba, taki też rodzaj zabiegu może być przeprowadzony. I tak w naszej ofercie usług w tej kategorii znajduje się:

  • plastyka powiek górnych – usunięty zostaje nadmiar tkanki tłuszczowej, co znacząco wpływa na poprawę widzenia. Opadająca bowiem powieka powoduje kłopoty ze wzrokiem, dlatego też taka korekta jest niezbędna przede wszystkim dla poprawy zdrowia i codziennego funkcjonowania
  • plastyka powiek dolnych – usunięte zostają tutaj przede wszystkim worki pod oczami, co znacząco wpływa na bardziej atrakcyjny wygląd, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i komfort psychiczny.
  • odwinięcie powieki – taki zabieg ma na celu pozbycie się dyskomfortu, a często i bólu, bowiem zwiotczała skóra powoduje występowanie łzawienia, a także zwiększa ryzyko zapalenia spojówek i chorób rogówki. Problem ten dotyczy przeważnie osób starszych
  • podwinięcie powieki – taki zabieg ma za zadanie uporać się z problemami w obrębie narządu wzroku. W wyniku podwinięcia, rzęsy drażnią rogówkę, co sprawia, że pojawia się ból, zaczerwienienie i łzawienie. Jeśli problem nie jest leczony, stan taki może doprowadzić do problemów z prawidłowym widzeniem.

Kiedy należy zgłosić się na konsultację w sprawie korekty powiek?

Często występujące problemy wydają nam się niemożliwe do rozwiązania i tak zazwyczaj jest w przypadku problemów z powiekami. Nic bardziej mylnego. Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby móc zaradzić każdemu, kto boryka się z bólem, dyskomfortem lub nieestetycznym wyglądem. Kiedy więc należy zareagować? Jakie są objawy, które mogą świadczyć o tym, że taka plastyka powiek będzie wartą wyboru opcją? Na pewno zawsze wtedy, gdy pod oczami pojawiają się worki i zasinienia, gdy skóra na powiekach jest wiotka i opada, gdy na górnej powiece znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej, a także wtedy, gdy widoczne jest mocne opadanie powieki, jakie wpływa na prawidłowe widzenie, w związku z ograniczonym polem widzenia.

Ile kosztuje zabieg plastyki powiek?

Ceny zabiegu plastyki powiek uzależnione są przede wszystkim od problemu, z jakim dany pacjent się zmaga. I tak:

  • konsultacja przed zabiegiem: 150 zł
  • plastyka powiek górnych ze znieczuleniem miejscowym: od 3200 zł
  • plastyka powiek dolnych z usunięciem tłuszczu oczodołowego i znieczuleniem miejscowym: od 4300 zł
  • plastyka powiek górnych z usunięciem tłuszczu oczodołowego  i znieczuleniem miejscowym: od 3400 zł
  • plastyka powiek górnych i powiek dolnych z usunięciem tłuszczu oczodołowego: od 8000 zł
  • brow lift: od 4000 zł

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

Nasza klinika to sztab profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby móc być w pełni dla swoich pacjentów, realizując swoje usługi na najwyższym poziomie i z pełnym zadowoleniem odbiorcy. W naszej pracy, zawsze staramy się być najlepsi. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, każdy jest dla nas ważny i przy wszelkich zabiegach, jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zapewniamy gwarancję atrakcyjnych cen, jak również i stosunkowo krótkie terminy realizacji zabiegów. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt, jak również i nowocześnie wyposażone miejsca pracy, co sprawia, że możemy przyjmować Państwa w dogodnych dla każdego warunkach, z dbałością o dobro każdego z odbiorców naszych usług.

Doskonale wiemy, jak istotny dla wielu osób jest atrakcyjny wygląd, młodo prezentująca się twarz, promienna cera i jak najmniejsze oznaki starzenia się ciała. Zdajemy sobie sprawę również i z tego, jak ważne jest dobre widzenie, dzięki prawidłowo działającemu narządowi wzroku. Z naszą pomocą, plastyka powiek stanowić może najlepszą formę zabiegu dla każdego z Państwa, kto z takimi właśnie problemami ma do czynienia. Powierzając nam swój problem, obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by móc go rozwiązać. Gwarantujemy Państwu uzyskanie atrakcyjnego, młodego wyglądu i prawidłowo pracującego zmysłu, jakim jest nasz wzrok.

Zadzwoń i zaproponuj termin wizyty(+48) 58 573-73-77