Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Plastyka powiek górnych i dolnych gdansk

Plastyka powiek górnych i korekcja powiek dolnych Gdańsk – blefaroplastyka. Plastyka powiek Gdańsk – jaka cena? 

Wiecznie zmęczone oczy, przedwcześnie pojawiające się na twarzy zmarszczki, a do tego nieestetyczne worki, które dodają lat. Ponadto, kłopoty z prawidłowym funkcjonowaniem narządu wzroku, który wpływa na nieprawidłowe widzenie. Problemy te mogą być związane z naszymi powiekami, dlatego też coraz częściej wykorzystywanym sposobem radzenia sobie z takimi defektami jest blepharoplastyka, a więc korekcja powiek.

Blefaroplastyka: Zabieg plastyki powiek Gdańsk (operacja powiek)

Na taki rodzaj zabiegu decyduje się coraz większy odsetek osób, szczególnie kobiet. Dzięki plastyce, czy to powiek górnych czy dolnych, można znacząco zwiększyć komfort życia, codziennego funkcjonowania, jak również i samego wyglądu. Plastyka powiek daje możliwość nadania twarzy zdecydowanie młodszego wyglądu, ale i lepszego widzenia. Dzięki takiej formie zabiegu, można pozbyć się wiecznie podkrążonych oczu, opadających powiek czy problemów z widzeniem. Jeden zabieg może znacząco zmienić życie danej osoby, pozwalając uzyskać komfort psychiczny, bardziej atrakcyjny wygląd, a ponadto i codziennie funkcjonowanie.

Wychodząc więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, to właśnie w wachlarzu naszych usług mamy Państwu do zaoferowania.

Rodzaje plastyki powiek

zabieg plastyki powiek

Rodzaje plastyki powiek (korekcji powiek)

Decydując się na zabieg, jakim jest plastyka powiek, w zależności od problemu z jakim zmaga się dana osoba, taki też rodzaj zabiegu może być przeprowadzony. I tak w naszej ofercie usług w tej kategorii znajduje się:

  • plastyka powiek górnych – usunięty zostaje nadmiar tkanki tłuszczowej, co znacząco wpływa na poprawę widzenia. Opadająca bowiem powieka powoduje kłopoty ze wzrokiem, dlatego też taka korekta jest niezbędna przede wszystkim dla poprawy zdrowia i codziennego funkcjonowania
  • plastyka powiek dolnych – usunięte zostają tutaj przede wszystkim worki pod oczami, co znacząco wpływa na bardziej atrakcyjny wygląd, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i komfort psychiczny.
  • odwinięcie powieki – taki zabieg ma na celu pozbycie się dyskomfortu, a często i bólu, bowiem zwiotczała skóra powoduje występowanie łzawienia, a także zwiększa ryzyko zapalenia spojówek i chorób rogówki. Problem ten dotyczy przeważnie osób starszych
  • podwinięcie powieki – taki zabieg ma za zadanie uporać się z problemami w obrębie narządu wzroku. W wyniku podwinięcia, rzęsy drażnią rogówkę, co sprawia, że pojawia się ból, zaczerwienienie i łzawienie. Jeśli problem nie jest leczony, stan taki może doprowadzić do problemów z prawidłowym widzeniem.

Kiedy należy zgłosić się na konsultację w sprawie blefaroplastyki powiek?

Często występujące problemy wydają nam się niemożliwe do rozwiązania i tak zazwyczaj jest w przypadku problemów z powiekami. Nic bardziej mylnego. Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby móc zaradzić każdemu, kto boryka się z bólem, dyskomfortem lub nieestetycznym wyglądem. Kiedy więc należy zareagować? Jakie są objawy, które mogą świadczyć o tym, że taka plastyka powiek będzie wartą wyboru opcją? Na pewno zawsze wtedy, gdy pod oczami pojawiają się worki i zasinienia, gdy skóra na powiekach jest wiotka i opada, gdy na górnej powiece znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej, a także wtedy, gdy widoczne jest mocne opadanie powieki, jakie wpływa na prawidłowe widzenie, w związku z ograniczonym polem widzenia.

Ile kosztuje zabieg plastyki powiek górnych i dolnych? cena plastyki powiek

Ceny zabiegu plastyki powiek uzależnione są przede wszystkim od problemu, z jakim dany pacjent się zmaga. Wszelkie informację na temat cen można uzyskać telefonicznie lub sprawdzając pod zakładką cennik na naszej stronie.

Jak wygląda okres rekonwalescencji po wykonaniu operacji plastycznej powiek w Gdańsku w placówce Dobry Wzrok? zalecenia po zabiegu

Jeśli w grę wchodzi zabieg, jakim jest korekcja powiek górnych jak i dolnych, sam okres rekonwalescencji nie jest zbyt długi. Wynosi on zazwyczaj 7-14 dni. Chcąc uzyskać pożądany efekt w okolicach oczu, zarówno sama operacja, jak również i czas po odgrywa niezwykle ważną rolę. Jeśli pacjent stosuje się do zaleceń okulisty, bardzo szybko po operacji może zobaczyć pożądane efekty, młodzieńczy wygląd skóry i spektakularny efekt liftingu. W okresie rekonwalescencji nie należy malować okolicy oczu, ale należy dbać o odpowiednią pielęgnację skóry i unikać słońca, stąd też zalecane jest noszenie okularów przeciwsłonecznych. Zarówno plastyka powiek górnych oraz powiek dolnych w naszym Centrum w Gdańsku, to zabieg szybki, bezbolesny i niemal natychmiastowy, dlatego też każdy, kto zmaga się z problemem worków pod oczami czy opadającej skóry, na pewno na plastykę powiek górnych lub dolnych powinien się zdecydować.

Opadające powieki i worki pod oczami – zabieg korekcji powiek najlepszym sposobem na poradzenie sobie z problemem. Czy warto go wykonywać?

Plastyka powiek górnych Gdańsk czy też powiek dolnych, to szansa na lepsze widzenie, na piękniejszy wygląd i na pozbycie się ,,smutnych oczu”, z którymi zmaga się bardzo wielu pacjentów. W przypadku wiotkiej skóry powiek (nadmiaru skóry powiek), obrzęków, worków czy innych zmian w obrębie oczu, taki zabieg może być jednym sposobem na to, aby tych problemów i kompleksów móc się pozbyć.

Chcąc więc zaoferować Państwu tę formę zabiegu, zachęcamy do skonsultowania się z naszym centrum w celu umówienia wizyty konsultacyjnej. W trakcie wizyty pacjent może uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania związane z zabiegiem i otrzymać fachowe wsparcie w kwestii samego już zabiegu. W trakcie takiego spotkania z lekarzem wykonującym zabieg, pacjent uzyska kompleksową wiedzę na temat całej procedury przygotowawczej, zabiegu i później, okresu rekonwalescencji.

Chcąc poprawić swój wygląd czy samopoczucie, a w wielu przypadkach i sam komfort widzenia, plastyka laserowa powiek, jak najbardziej stanowi doskonały wybór i warto na niego postawić. Jeśli pacjenci szukają zabiegu, z pewnością Dobry Wzrok będzie w stanie spełnić ich oczekiwania, wymagania i potrzeby w pełni.

Plastyka powiek w Gdańsku – plastyka powiek dolnych i górnych dla wszystkich zainteresowanych pacjentów

Zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej są sposobem na walkę z kompleksami i wieloma przypadłościami. Jeśli jest problem, warto go zlikwidować lub częściowo wyeliminować, aby zwiększyć komfort i jakość życia. Plastyka powiek przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, zabieg jest krótki, a blizny są niemal niewidoczne. W celu zmiany wyglądu czy poprawy widzenia, jest doskonałą formą ingerencji w ciało człowieka, którą jak najbardziej warto wybrać. Jeśli więc zmagają się Państwo z tym właśnie problemem, zapraszamy do naszego Centrum Dobry Wzrok.

Dlaczego warto wybrać nasze Centrum Dobry Wzrok do zabiegu blefaroplastyki w Gdańsku Umów wizytę!

W naszej klinice pracują lekarze, którzy świadcząc szeroki wachlarz usług z zakresu okulistyki i medycyny estetycznej, w tym właśnie korekty powiek górnych i dolnych. Realizując swoje zadania, starają się sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom odbiorców.

Wykonując zabiegi plastyki powiek, indywidualnie podchodzimy do każdego z pacjentów, tak, aby móc zagwarantować im odpowiednią jakość usług. Dobrze wykonany zabieg, to przede wszystkim gwarancja zadowolenia i satysfakcji wszystkich pacjentów.

W naszej klinice staramy się zapewnić takie warunki, aby pacjenci otrzymali odpowiednią pomoc, decydujących się na określone zabiegi, w tym plastykę powiek.

Doskonale wiemy, jak istotny dla wielu osób jest atrakcyjny wygląd, młodo prezentująca się twarz, promienna cera i jak najmniejsze oznaki starzenia się ciała. Zdajemy sobie sprawę również i z tego, jak ważne jest dobre widzenie, dzięki prawidłowo działającemu narządowi wzroku.

Z naszą pomocą, plastyka powiek stanowić może odpowiednią formę zabiegu dla każdego z Państwa, kto z takimi właśnie problemami ma do czynienia. Powierzając nam swój problem, wykonamy usługę w taki sposób, aby i wpłynąć na aspekt estetyczny i na prawidłowo pracujący zmysł wzroku.

Zabieg plastyki powiek górnych Gdańsk i plastyka chirurgiczna powiek dolnych. Chirurgia plastyczna na odpowiednim poziomie

Inne rozwiązania oferuje Akademia Medyczna w Gdańsku, inne Klinika Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jeszcze inna Centrum Zdrowia świadczące usługi z zakresu okulistyki. Jeśli chodzi o Dobry Wzrok, jest to placówka, w której zatrudnieni są lekarze oferujący szeroki zakres usług z zakresu okulistyki, ale i samej chirurgii w obrębie narządu wzroku.

Plastyka powiek górnych w Gdańsku i plastyka powiek dolnych pod okiem wykwalifikowanych specjalistów

Decydując się na zabieg chirurgiczny, wiadomym jest, iż kluczową rolę odgrywa miejsce, w którym dany rodzaj zabiegu, jaki nas interesuje, jest oferowany. Bardzo ważną rolę pełnią chirurdzy, a więc specjaliści, którzy w danych centrach medycznych pracują. Jeśli w grę wchodzi nasza klinika, blefaroplastyka to zabieg, na jaki decyduje się duży odsetek pacjentów. W przypadku Gdańska placówka ta może wykonać ten rodzaj zabiegu, indywidualnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

I bez względu na to, czy w grę wchodzi specjalista chirurgii plastycznej czy lekarz okulista oferujący ten rodzaj zabiegu, w każdym przypadku podstawą jest zadowolony pacjent. Blefaroplastyka w Gdańsku jest najczęściej wykonywaną formą zabiegu, której popularność z roku na rok rośnie.

Zadzwoń i zaproponuj termin wizyty(+48) 58 573-73-77