Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Lekarze

Lek. med. Joanna Chwieduk

Lek. med. Joanna Chwieduk

Lek. med. Joanna Chwieduk jest specjalistą okulistyki specjalizującą się w diagnostyce oraz leczeniu pacjentów z chorobami odcinka przedniego i tylnego oka m.in. zwyrodnieniem plamki żółtej, jaskrą czy retinopatią cukrzycową.

Wykonuje badania diagnostyczne tj. OCT o profilu plamkowym i jaskrawym, badania USG oczu oraz zabiegi laserowe kapsulotomii tylnej.

Lek.Joanna Chwieduk ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2006r, roczny staż podyplomowy odbyła w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie. Przez następne sześć lat pracowała jako lekarz rezydent w Oddziale Okulistyki Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, odbyła staże kliniczne w Klinice Okulistyki w Poznaniu, Lublinie i Warszawie.

Odbyła również staże zawodowe i szkolenia zagraniczne w Lizbonie i Kopenhadze. W 2014 r. uzyskała tytuł specjalisty okulistyki.

W Poradni Dobry Wzrok pracuje od 2019 roku.

Uwielbia Trójmiasto i uważa, że przeprowadzka w ten rejon była świetnym pomysłem.

    dr n.med. Anna Gębka

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: DOBRY WZROK SP Z O. O. z siedzibą: 80-402 Gdańsk, ul. Kliniczna 1B/2 NIP: 9571050390