Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Lekarze

dr n. med. Kamila Mitrosz

dr n. med. Kamila Mitrosz

Dr n. med. Kamila Mitrosz jest specjalistą chorób oczu specjalizującą się w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu pacjentów z chorobami odcinka przedniego i tylnego oka m.in. retinopatią cukrzycową, zwyrodnieniem plamki żółtej czy jaskrą. Wykonuje szerokie spektrum badań diagnostycznych tj. OCT o profilu plamkowym i jaskrowym, angiografię fluoresceinową (AFL), badanie USG oka oraz zabiegi laseroterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym pracując w Klinice Okulistyki oraz prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko- i anglojęzycznymi. Jest autorem publikacji w czasopismach branżowych o zakresie krajowym i międzynarodowym. W ramach stypendium naukowego odbywała staże i szkolenia zagraniczne w Barcelonie, Hadze oraz Istambule. Posiada doświadczenie w pracy wolontaryjnej.

W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, broniąc pracy doktorskiej pt. „Zastosowanie Spektralnej Optycznej Koherentnej Tomografii (SOCT) do oceny siatkówki u pacjentów przed i po operacji witrektomii tylnej wykonywanej z powodu odwarstwienia siatkówki oka”.

W roku 2017 uzyskała tytuł specjalisty chorób oczu.

    Dr n. med. Mitrosz Kamila

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: DOBRY WZROK SP Z O. O. z siedzibą: 80-402 Gdańsk, ul. Kliniczna 1B/2 NIP: 9571050390