Pon. - Pt. 09:00 - 17:00

Przychodnia ciągle otwarta

Szanowni Państwo,

W związku z pojawiającymi się pytaniami jakie otrzymujemy od naszych pacjentów informujemy iż w naszym Centrum Okulistycznym nadal świadczymy usługi.

W tych trudnych dla nas wszystkich czasach nie chcemy zostawić naszych pacjentów bez opieki, więc pracujemy! Oczywiście koncentrujemy się na przypadkach pilnych i schorzeniach zagrażających widzeniu. W każdej takiej sytuacji możecie Państwo na nas liczyć.

Cały czas wykonujemy zabiegi iniekcji doszklistkowych, zabiegi laseroterapii oraz pełną diagnostykę pilnych przypadków.

Wprowadziliśmy wszystkie wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz konsultanta krajowego ds okulistyki. Stosujemy procedury profilaktyki zakażeń z zachowaniem najwyższych standardów aseptyki. W naszej poradni możecie się czuć Państwo bezpieczni.

Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i zdrowie pacjentów wprowadziliśmy pewne zmiany w funkcjonowaniu poradni, z którymi prosimy się zapoznać.

1. W przypadku jeżeli istnieje u Państwa jakiekolwiek podejrzenie zakażenia czy infekcji i jeżeli jest to możliwe – prosimy o pozostanie w domu.
2. Prosimy o zgłaszanie się do przychodni badania bez osób towarzyszących. Osoba towarzysząca może pozostać poza terenem przychodni.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowia nam wszystkim.

Zespół Dobry Wzrok