Pon. - Pt. 09:00 - 17:00

Prosimy o uwagę

Drodzy Państwo,
Prosimy wszystkich o uwagę.

Priorytetową sprawą jest dla nas bezpieczeństwo zdrowotne. Zawsze tak było, jest i będzie. W związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na koronawirusa w Polsce, Ministerstwo Zdrowie zaleca, aby osoba u której istnieje podejrzenie zakażenia, ale nie ma jeszcze typowych objawów, pozostała w domu. Prosimy te osoby o unikanie kontaktu z innymi. Nie pozwólmy na rozprzestrzenianie się wirusa. Musimy wszyscy się postarać, aby zdusić tę sytuację w zarodku.

W naszej poradni wprowadziliśmy wszystkie wytyczne Głównego Inspektoriatu Sanitarnego. Stosujemy ponadstandardowe procedury profilaktyki zakażeń, aseptyki i dezynfekcji, w celu zapewnienia przebiegu wszystkich zabiegów w sposób bezpieczny pod kątem epidemiologicznym.

W związku z powyższą informacją zwracamy się do Państwa z prośbą o informowanie naszego personelu jeżeli podejrzewacie, że możecie być zarażeni. Przełożenie wizyty nie będzie dla nas żadnym problemem. W tej chwili najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo całego naszego zespołu Dobry Wzrok. Bardzo prosimy również o przychodzenie na umówione wizyty bez osób towarzyszących.
W obecnej sytuacji bądźmy odpowiedzialni i rozsądni za zdrowie swoje i swoich najbliższych.