Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Pon. - Pt. 09:00 - 15:00

Salon optyczny

Salon optyczny

Otwarcie nowego salonu optycznego – 4 października 2021 r.
Zapraszamy na dzień drzwi otwartych – ul. Wyspiańskiego 2, Gdańsk 80-434, który odbędzie się 8 października od 10:00 do 19:00. Gwarantujemy dzień pełen atrakcji i niepowtarzalnych promocji.

[Więcej informacji]

Salony optyczne Dobry Wzrok istnieją w Polsce od ponad 10 lat, Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i z ogromnymi tradycjami. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek optycznych oraz liderami wśród światowych marek okularów.

Nasze salony wyposażone są w najnowszą aparaturę do dokonywaniu pomiarów optometrycznych w celu całkowitej personalizacji soczewek optycznych.

Naszą filozofią jest głęboka pasja do produktu, indywidualne podejście do każdego klienta i profesjonalna obsługa.

Nasi doradcy są w stanie dobrać najlepszy produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Każdy z nas ma inne nawyki i potrzebuje innego rozwiązania, adekwatnego do wykonywanych obowiązków, wykonywanego zawodu czy uprawianego hobby i spędzania wolnego czasu. Nasi doświadczeni doradcy poradzą jakie rozwiązanie jest najlepsze właśnie dla Ciebie.

W każdym salonie Dobry Wzrok znajduje się doskonale wyposażony Gabinet Okulistyczny, w którym możecie Państwo wykonać badanie wzroku.

Wizyta u specjalistów Dobry Wzrok to gwarancja najlepszego badania!

W Salonach optycznych Dobry Wzrok wiemy, że najlepsze okulary to zarówno:

• Dobrze zbadany wzrok i odpowiednie moce soczewek okularowych,
• Piękna, dobrze dobrana oprawa okularowa
• Właściwy wybór rodzaju soczewek okularowych oraz dodatków,
• Dobrze wykonane pomiary oraz zamontowanie soczewek w okularach.

Kim jest optometrysta i okulista

Optometrysta i okulista to zawody, których powołaniem jest ochrona i zdrowie Twoich oczu.

OKULISTA specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu oraz wykonywaniu zabiegów chirurgicznych oczu. Zawód okulisty zdobywa się po ukończeniu studiów medycznych i specjalizacji okulistycznej.

OPTOMETRYSTA przeprowadzając badanie wzroku, diagnozuje i koryguje wady wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, presbiopię). Optometrysta przy pomocy specjalistycznych testów sprawdzi, jak funkcjonuje narząd wzroku i w przypadku zaburzeń (m.in. zaburzenia akomodacji, zaburzenia ruchów gałek ocznych, zaburzenia widzenia obuocznego) zaleci odpowiednią terapię widzenia.

Optometrysta nie leczy chorób oczu, ale może wstępnie ocenić zdrowie narządu wzroku i w razie potrzeby pokieruje do lekarza specjalisty. Niezbędną wiedzę do wykonywania zawodu optometrysty zdobywa się na specjalistycznych pięcioletnich studiach z zakresu optometrii.

Przejdź do sklepu

Zadzwoń i zaproponuj termin wizyty(+48) 58 573-73-77
Scroll Up