Pon. - Pt. 09:00 - 17:00

Poradnia Dobry Wzrok promuje młodych sportowców

W dniu 18 kwietnia w hali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu odbył się XX Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana. Nasza podopieczna Agnieszka Kaszuba zdobyła puchar w kategorii juniorek młodszych. Gratulujemy!

Agnieszka jest zawodniczką z czołówki Polski. W 2014 r. zdobyła złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Obecnie szykuje się do startu w Mistrzostwach Świata juniorek młodszych, które odbędą się w Cali (Kolumbia). Trzymamy za nią kciuki!
(wpis po 3 miesiącach)

Agnieszka Kaszuba – trzynastą tyczkarką świata!

W trakcie odbywających się od 15 do 17 lipca Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w Cali Agnieszka skacząc w trzeciej próbie 3.80m (wynik równy klasie mistrzowskiej) tylko jedną próbą przegrała wejście do finałowej dwunastki zawodniczek i ostatecznie uplasowała się na trzynastym miejscu na świecie. Gratulujemy!